Recenze restauraci a kavaren

Ahoj,
uz nekolikrat se mi stalo ze jsem byl v nejakem novem meste a neznal jsem to tam. Sel jsem do restaurace a ta stala za nic. Existuje nejaka stranka vyhledavac aplikace nebo tak neco, kde bych mohl najit recenze nejlepsich mistnich podniku?

Ahooj, zkoušel jsi třeba tripadvisor? Stačí zadat jméno města a restaurace, většinou vyjedou recenze z googlu, nebo i nějaké porovnávače, z toho už si člověk udělá obrázek, pokud má pět hvězdiček od deseti různých lidí, asi to nebude nejhorší. :slight_smile:

Čau, mám jeden web, kde možná najdeš co hledáš. Jedná se o takový firemní katalog veřejně přístupných míst, kde je právě kategorie pohostinství. Můžeš si vybrat buď další konkrétní podkategorii (restaurace, rychlé občerstvení a podobně) a následně vyfiltrovat na kraje / okresy / města. Některá místa jsou již ohodnocena hvězdičkami (občas asi i recenzí). Někde (konkrétně v mém okolí) se snažím i přidávat stálou nabídku rychlých občerstvení, ale je to zatím pouze takové oťukávání, jestli to má smysl nebo ne.

Už delší dobu to dělám tak, že si kávu objednávám domů a mám doma kvalitní kávovar. U nás v Jihlavě je pražírna zrnkové kávy Jihlava a tam odtud bereme. A doma prostě máme klasický pákový kávovar, kde si udělám dobrou kávu a je to mnohem lepší než jakákoliv kavárna. :slight_smile: