Rekonstrukce podlahy

Dobrý den, dělali jste teď někdo v poslední době novou podlahu? My chceme dělat na jaře, do zimy to asi nestihneme a přemýšlíme, co je lepší. Jestli vinyl, lamino nebo klasické dřevo. Určitě nechceme jít cestou koberců, kvůli alergiím. Hodně se nám líbí vinylové podlahy od https://www.floorforever.cz/ ale jak říkám, nikdy jsme je neměli a nemám s tím zkušenost. Díky za tipy. :wink:

My jsme měli stejné dilema jako vy a nakonec jsme se rozhodli pro homogenní vinyl Forbo a jsme spokojení. Dlažbu jsem nechtěla, protože je moc studená a vinyl mi přišel jako skvělý kompromis. Na údržbu je skvělý a není tak studený. Děti mají akorát malé koberce v pokoji, které jednou za rok vezmu ven pořádně vyčistit.

Dobrý den, nedávno jsem se rozhodl, že je čas začít lépe hospodařit se svými financemi, a proto si chci založit spořící účet. Samozřejmě hledám takový, na kterém bude co nejvyšší úrok, aby se mé peníze hodně zhodnotily. Budu rád za jakýkoliv tip na ten nejlepší účet. Předem děkuji za odpověď.

Rekonstruovali jsme celý dům, včetně podlah a zpočátku jsme měli docela problémy s řemeslníky…na různé práce jsme si najímali různé firmy a byly to samé reklamace, no hrůza…nakonec jsme ale našli někoho, kdo se zabývá kompletními rekonstrukcemi, ikdyž jejich hlavní zaměření jsou střešní okna …sázka na jedinou společnost se vyplatila