Romantická dovolená

Dobrý den, už delší dobu přemýšlím nad tím, že bych udělal radost manželce a vzal ji na romantickou dovolenou. Už pár dní koukám po nějakých destinacích, ale pořád si nejsem jistý, která z nich by byla nejlepší. Kamarád mi doporučil ostrov Lanzarote. Máte s ním zkušenosti, nebo máte jiný tip na romantickou dovolenou?

Romantická dovolená je za mě super. Pokud však chcete opravdu překvapit svoji ženu a přivést do vztahu tu správnou jiskru, osobně doporučuji erotické masáže. Na Vánoce jsem je dal svojí manželce (v soukromí) a byla nadšená. Po absolvování mohu říct, že nám to doslova zachránilo vztah a zlepšilo náš sexuální život.

1 Like

Dobrý den, tak určitě města jako je Paříž, Řím a nebo třeba Benátky jsou skvělá města s takovou romantickou atmosférou. A co se týká ty romantiky mě napadlo ještě něco takového ale to by se jedno spíš o takový zážitek než o dovolenou.

Dobrý den, pokud si chcete opravdu dovolenou užít, pořiďte si nějaké obytné auto. V loni jsem si jedno koupil a s rodinou jsme projeli za čtrnáct dní půlku Čech. Na internetu nejdete spoustu firem, které zařizují prodej obytných aut a nejsou moc drahé. Letos jsme se rozhodli, že si uděláme dovolenou po Evropě.

Když už tak často jezdíte k moři, tak určitě žijete život více v přírodě, že? Mně se také právě zachtělo někam vyrazit. Plno času v Čechách trávím v lesích, to jsou krásná místa také. Bereme s manželem vždy s sebou jen filtrační konvice a snažíme se nasát tu atmosféru, ten klid.

Taky si říkám, že tantra masáže jsou pro mě něco, co je neodmyslitelně spojené s romantikou. A to jsem chlap, který zase nějak moc není na nějaké kytky nebo ťuťu ňuňu. Ale prostě tantra masáž, to je fakt něco. A není to klasická erotická masáž. Spíš je to o prohloubení intimity a celkově o tom, že máte k sobě nejblíž, jak to jen jde. :wink:

Manžel chtěl letos pro mě s překvapením jet také někam na pláž na dovolenou. Vždy totiž říká že jedině na horách si užije nějaký ten klid jak se prochází sněhem a kouká do nebe. Ale říkal mně pak v letadle, že mu s tím pomohla jedna kryptoměnová směnárna, přes niž si nakoupil bitcoin a pak to na vrcholu prodal. Je to můj miláček.

Takovou dovolenou bych si taky nechala líbit, ale může se mi o ni nechat jenom zdát. Manžel není romantik a navíc nemáme peněz nazbyt, takže se musím spokojit s dovolenou pod stanem :smiley: . Ono to ve finále stačí. Hlavně, když se dostaneme na pár dní pryč z domu :slight_smile: .

Romantická dovolená s nádherným narozeninovým dárkem na pláži by to byla v našem případě kdyby ten můj hloupoučký přítel nezapomněl na to zajistit kytku pro mou maminku. Ještě že v tom místě fungoval rozvoz květin a všechno se pohodlně vyřešilo aniž by si toho kdokoliv zúčastněný všiml.

Záleží na tom, co si pod tou romantikou představujete. Ale to vám asi nemusím říkat, co? :slight_smile: My třeba rádi chodíme na procházky, do přírody a tak. Prostě aktivní dovolená ve dvou. Fakt nepotřebujeme nějaký wellness. Zde jsme nedávno našli, jaké jsou pěkné rostliny na Valašsku a protože jsem botanička, tak pojedeme letos určitě tam. :slight_smile: