Rošty na spaní

Ahoj, mám takový dotaz. Vybíráme právě postel. Určitě bychom chtěli 180 protože je nás prostě moc a každý z nás má rád svůj prostor. I když, teď ji máme taky a stejně ten prostor nemáme. Hledáme nějaké kvalitnější rošty ale pořád nemůžu nic pořádného dohledat, co by mi úplně vyhovovalo. Co jste vybrali vy?

S roštami ti teda neporadím, ale za to znám opravdu velmi kvalitní a spolehlivý online obchůdek, který na trh dodává prostředla. S manželem jsem si chtěli vyměnit barvu našich prostěradel už snad od března minulého roku, ale nenašli jsme dostatek odvahy na to si ty věci objednávat online. Tak teď se to moc povedlo.

Odpověď bohužel neznám. Asi bych zkusila Youtube a nebo strýčka Google. Jediné co ti mohu doporučit si vyrobit nějakou vtipnou placku něco jako ve stylu anti kutil, úplně levej nebo tak :) Přemýšlím, že to udělám manželovi k vánocům. Protože vůbec netším, co mu letos dám. Stejně nikde nic není.

Pořiďte si kvalitní rošt, ale k němu většinou ještě nějakou kvalitní matraci. Protože můžete mít sebelepší rošt, ale špatná matrace vám z toho udělá utrpení, jaké nezažila ani princezna na hrášku. My jsme si tady kupovali paměťové matrace a fakt na ně nedáme ani jedinou chvíli dopustit. A pak to chce taky samozřejmě nějakou údržbu a čas od času tu matraci otočit. :wink: