Sauna na míru

Mám trochu problémy se zdravím a říkal jsem si, že by mi mohla pomoci sauna. Radil jsem se i s doktorem, který mi řekl, že je to dobrý nápad. Bydlím v rodinném domě, ale máme poměrně atypické místnosti a na zahradě taky není zrovna moc místa. Máte nějaké zkušenosti s výrobou sauny na míru? Je to o hodně dražší?

Já se musím přiznat, že bych do sauny vůbec nepotřebovala chodit, kdyby mně ji manžel pořídil do domečku. Jenomže on na taková překvápka prostě není. Maximálně mě tak pořídí cyklodíly Nexelo, které kupuje ve slevě někde na internetu. On nakupuje pouze ve slevách. Dokonce je mu líto dát i 12 kč za lahev piva když ví, že druhý den bude stát jen 10,50

Sauna, zvláště pak venkovní sauny s ochlazovacím jezírkem jsou super ne zlepšení metabolismu a zrychlení regenerace. Na druhou stranu je ale potřeba vědět, co máte za zdravotní problémy. Sauny obecně nejsou vhodné pro lidi s kardiackými problémy, kde dostává na frak srdce. :slight_smile: Nicméně pokud máte problémy s metabolismem nebo regenerací, tak je sauna pro vás to pravé. :slight_smile: