Semínka CBD

Zdravím, máte někdo zkušenosti s pěstováním semínka CBD? Vím, že je to legální, když je to technické / lékařské konopí. Ale jaká je energetická údržba. Aby mi tam nevlétla policie s tím, že mají u mě větší tepelnou stopu nebo tak a nechtěli mě zavřít. A vlastně by se pak zjistilo, že nic nelegálního nedělám.

Jsem vášnivá zahradnice a zkouším pěstovat všechno možné. Koncem února jsem zkusila vysít macu, která má velice mnoho vitamínů, minerálů a vlákniny. Povedla se mi vypěstovat a na první ochutnávku jsem pozvala kamarádku. Obě jsme byly překvapené, že macu má velmi dobrou oříškovou chuť, které dodá smoothies tolik potřebnou chuť.

Dobrý den, s CBD přímo zkušenost nemám. Nicméně já osobně spíše doporučuji kratom. Účinky kratomu na lidskou psychiku jsou fakt fenomenální. U mě působí na migrény a zároveň ho užívám v momentě, kdy se potřebuji úzce koncentrovat na jednu věc. Prostě mi to udělá takový auto focus třeba na to, když potřebuji analyzovat nějaké tabulky.

Já jsem zahradnice, ale konopí jsem nikdy nepěstovala, ale co vím, tak je tato rostlina náročná na teplo a světlo. Já mám ráda přírodní produkty a snažím se kupovat si i přírodní kosmetiku. Používám na bolavé klouby konopnou mast, ale na pleť jsem si oblíbila stoprocentní přírodní směs esenciálních olejů, které kupuji tady.
Já s CBD nemám zkušenost, ale na povzbuzení a doplnění energie jsem začala pít yerba mate, který si kupuji muudlabs. Je to pro mě opravdu povzbuzující nápoj. Pokud potřebuji získat energii uvařím si šálek, který mi jí dodá a já se mohu pustit do náročných úkolů. Pokaždé mě povzbudí a já zvládnu dokončit veškerou práci.