Šetřicestu.cz

Ahoj, doufám že to nevadí, ale rád bych Vám představil můj web www.setricestu.cz. Jedná se o takový katalog veřejně přístupných míst s primárním zaměřením na jejich otevírací dobu. Vím, že už to slovo katalog v člověku vyvolává pocit “link farmy”, ale není tomu tak. U každého místa (zápis v katalogu označuji za veřejně přístupné místo, zkráceně místo) skutečně musí být uvedena nějaká otevírací doba, jeho adresa a je možné přidat i telefonní kontakt či odkaz na web.

Takové sekundární zaměření webu jsou ceny pohonných hmot na čerpacích stanicích. Ceny aktualizuji jak já, tak návštěvníci a když jsem u toho, byl bych Vám moc vděčný, pokud byste aktualizovali paliva na nějaké čerpací stanici ve Vašem okolí, viz kategorie čerpací stanice. A pokud si říkáte v čem to je jiné než jinde, tak já se snažím pojmenovávat paliva tak, jak je mají konkrétní čerpací stanice, včetně těch prémiových, takže například Benzina má Efecta Diesel, Efecta 95, Verva Diesel a Verva 100, nikoliv pouze Benzín a Nafta, nebo Natural 95 a Diesel. Zároveň provozuji i web Tankujkvalitně.cz, kde si můžete krom cen paliv navíc ještě zapisovat Vaše tankování a pak si zobrazovat různé statistiky o spotřebě, dojezdu a podobně. Dokonce i vypočítávám, za jak dlouho bude nutné znovu tankovat a po vlastní zkušenosti vím, že to ± na den vychází.

No doufám, že jsem Vás nenudil a bude Vám můj web k něčemu dobrej, mějte se :slightly_smiling_face:

Zdravím, já si myslím, že super služba. Zvlášť třeba pro cyklisty nebo lidi, co chodí jen tak pěšky. Já mám rád kempování a pobyt v přírodě, vláčím s sebou vybavení do přírody a tak je samozřejmě každý kilometr navíc trochu obtíž. No, takže na jaře tu vaši aplikaci vyzkouším. Určitě to bude fajn. :slight_smile: Díky za všechny čundráky! :slight_smile: