Stojí Zákaznická karta České pošty za to?

Přemýšlel jsem o pořízení zákaznické karty České pošty, jelikož jsem tam docela často, jsou zde nějaké jasné benefity, které s sebou tato karta nese, nebo je to jen další naprosto zbytečný kus plastu?

Ahooj, za sebe mohu říct, že určitě stojí. Když nic, tak ti mnohonásobně ušetří posílání doporučených dopisů - místo vyplňování podacího lístku zkrátka předložíš kartu, a sleva pár korun na dopisu je taky příjemná, i když je to pár korun, v průběhu se to nasčítá. :slight_smile:

Jako bývalý zaměstnanec pošty říkám, že dneska se už moc nevyplatí. Ale jako jestli využíváte služby pošty často, tak si ji zařiďte. Jen nečekejte, že vám to ušetří na barák. Bohužel mě podobná slova stály místo vedoucího jedné regionální pošty. Ale já už nehodlám mlčet. Ať už to byla neplatná výpověď nebo ne, tak prostě nebudu dělat poště dobré jméno.

Určitě jo, protože pak nemusíte vyplňovat podací lístek a líp se řeší i reklamace. My toho posíláme hodně, chodím na poštu tak 2x týdně, takže nám se karta rozhodně vyplatí. Vyrábím dekorace, které posílám poštou. Mám doma nakoupené obálky z Obálky a tubusy za výhodné ceny | RAJA , ve kterých je poštovné nejlevnější a dekoracím se nic nestane.