Tisk vizitek

Zdravím, chtěla bych si nechat udělat někde vizitky ale nevím jaký použít papír a kde to vyjde jakž takž s cenou. Přece jenom nechci dávat lidem do ruky nějaké “šmejdy”. Našla jsem tuhle firmu kde dělají vizitky levně ale nemám s nimi zkušenost, tak nevím jak jsou na tom s kvalitou, nemáte někdo zkušenost?

Tak já vám nevím. Myslela jsem si, že mě ta tvorba loga bude bavit a ona to tak velká hitparáda není. Je to možná tím, že pracuji samostatně. Pravdou je, že mi přišla nabídka od https://wolfway.cz, ale já se tak nějak cítím spokojeněji když pracuji z domova a nejsem vázána na žádné termíny a tlaky z horních řad manažerů.

Já si vizitky tisknu sám doma. :wink: Jinak samozřejmě tvorba loga je pak úplně jiná disciplína. To jsem nechal na profíkovi a jsem s tím teda maximálně spokojený. :wink: Nicméně ten tisk fakt zvládnete doma. Jen teda kupte kvalitní tiskárnu. Nebo si pořiďte náhradní EC motory Bühler, protože pokud si vyberete nějaký silnější papír, tak vám odejde tiskový válec. :wink: