Udělal jsem si radost a tohle si koupila v roce 2022

Tento rok jsem si řekla že si udělám radost něčím opravdu hodnotným. No a protože jsme vyrůstali s manželem v horách a měli opravdu hodně rádi lesy a ten klid, tak jsem si udělala radost ze vzduchovky. Bez ní jsme si totiž život ani nedokázali představit. Manžel se na ni už nepodívá.

To jste si jako fakt koupila vzduchovku pro sebe? No, tak vy jste teda pěkný dáreček. To mi vloni udělala asi největší radost peněženka wild. Jako taky jsme bydleli na vesnici, taky jsme měli branné dny a stříleli ze vzduchovky, ale domů mi to nesmí. :smiley: Už vidím, co by s tím manžel a děti prováděli.

Vaší vášni opravdu rozumím, i já jsem vyrostla na vesnici, kde se střílelo skoro v každém domě ze vzduchové pistole. Proto, když jsme se s manželem rozhodli pro koupi domu, měli jsme jediný požadavek, a to dům někde na samotě u lesa. Využili jsme výpočet hypotéky, který nám pomohl si vybrat nejlepší úvěr a mi si koupili dům našich snů. Na zahradě manžel vytvořit bezpečnou střelnici, kde střílíme celá rodina.

Člověk si musí umět udělat radost, aby byl spokojený. Já jsem si nedávno pořídila hudební nástroj tongue drum, který vypadá jako létající talíř a jeho zvuk mě pomáhá s relaxací. Při hře na tento hudební nástroj i krásně usíná můj jednoroční syn, kterého relaxační zvuky z tongue drum velice uklidňují.

Takovou radost jako vy jsem si teda já ještě tento rok neudělala. Ale zase na druhou stranu vy jste na to měla více času než já že. Já si udělala radost z toho že jsem začala mít povědomí o investování do půjček . Hodně se snažím peníze zhodnocovat a daří se mi to.