Vánoční dekorace

Ahoj, vím že možná prudím už předčasně, že máme teprve konec září. Ale co si budeme povídat obchodní řetězce se na to již jistě připravují a mají všechno poschovávané ve svých krabicích. Kam tím mířím, no přece k vánoční dekoraci. Ano, už nám uběhl zase celý rok. Máte nějaké tipy?

Já zase hodně levné zboží kupuji na internetu. V době toho nejhoršího období na jaře letošního roku, kdy bylo všechno zavřené a mohli jsme se pohybovat pouze na území našemu okresu, jsem si zvykla na to, že mi veškeré zboží doveze kurýr. Bylo to tak jednoduché. Miluji ten způsob.

Ahoj, my velmi rádi zdobíme celou zahradu a venkovní terasu vánočními ozdobami. Dodává to super atmosféru.

Jako přijde mi, že třeba letos to moc lidí řešit nebude. Ono takové žárovičky na domě taky něco stojí a přeci jenom ten provoz není nejlevnější. Náš dodavatel elektřiny Teplice nám dal sice poměrně dobrou cenu za kWh, když to porovnám se zbytkem republiky, tak to není nějaký nadprůměr, ale co si budeme povídat. Šetříme, kde se dá.

Tady menší tip na sice trochu dražší, ale za to krásné mističky a talíře a další vánoční keramiku, která je ovšem na celý život…pokud ji tedy nerozbijete - Vánoční keramika - ArtOfHome.cz
Keramika pro fajnšmekry, vhodná třeba na servírování salátů nebo jednohubek, nebo zkrátka jen tak na ozdobu…

U nás se to teda zase tak moc neřeší, protože jako my doma a práce ve výškách. To fakt nejde dohromady. Dali jsme před pár lety jeden řetěz, který pořád funguje. A jako jsme rádi, že nemusíme zase lézt na střechu a měnit to nebo tak. Už se jako děsím toho, že to po manželovi budu chtít. :smiley: To bude na jeřáb.