Vařeníčko vaření

Tak já už fakt nevím, co s tím mým chlapem mám dělat. hrníčková bábovka mu není moc dobrá, čevabčiči ode mě je prý moc málo propečené, smažák mi vyteče a on je brblá. Kdyby si to taky jednou v té kuchyni zkusil sám, tak by viděl, jaké to je docenit něčí práci. Hlavně že on si vysedává u aut a fotbalů.

Mě vaření docela baví :slight_smile: . Tím, že jsem si při zařízení kuchyně nakoupila pořádné gastro vybavení z https://www.atfornax.cz/ , tak mi nedělají problém ani náročnější jídla. Nic pak pro mě není náročné, protože se to postupně dělá samo, jen občas všechno zkontroluju, ale není to tak, že bych musela stát celý den v kuchyni a míchat jeden hrnec za druhým. To bych se pak na všechno vykašlala a dělala bych jen špagety s rajčatovou omáčkou :smiley: .

Tak jestli neumíte ani bábovku, čevabčiči a evidentně ani smažák, tak se mu nedivte a raději něco příště objednejte. To že vysedává u aut je jen důsledek toho, že vydělává peníze. Jestli celý den připravuje propojovací svorky a dělá manuální práci jako já, tak se mu nedivte, že chce mít večer trochu klidu a dobrého jídla. Aby vám, moje milá, za chvíli nepláchnul za lepší kuchařkou.