Vhodný mobil na hraní her do pěti tisíc

Dobry den chtěl bych obměnit svůj telefon protože můj už je hodně praskly a celkově proste už nedostačuje tak existuje nějaky ktery by byl vhodny jak na hry tak by měl třeba dobrou výdrž a zaroven nestal moc myslím třeba tak kolem pěti tisíc dostal jsem ted nějaké penize tak bych je chtěl utratit za elektroniku kdyby nekdo chtěl můžete mi poradit i s ostatnima otazkama ! ! dekuju vsem

Hezké odpoledne,
já si třeba pořídil Xiaomi redmi note 8 (stačí kliknout), mobil je to relativně levný a poměr cena/výkon má bezkonkurenční. Můžete se zkusit podívat i na nějakém bazaru, je to docela starý model, takže se jej lidi zbavují a tak nebude problém najít něco třeba kolem tří tisíc.

Ahoj, já mám Samsung Galaxy A14 z https://www.f-mobil.cz/mobilni-telefony__os_android a taky na něm hodně pařím hry. Baterka to zatím zvládá, ale je pravda, že nehraju online. Všechny hry mám stažené. Stál necelých 5000 Kč a za tu cenu paráda. Nedala bych do mobilu přes 10 000 Kč. Takový nadšenec fakt nejsem, ale věřím, že by to bylo na mobilu hodně znát.

Jako nevím, no. Do 5 000 Kč toho fakt asi moc nepořídíte. Respektive tak, aby to odpovídalo těm vašim požadavkům. Jako 5 000 až 10 000 Kč je už bratelnější. Tam jsou i mobily, které něco vydrží. Mě třeba živí kontrola fasád, takže jezdím hodně po stavbách a potřebuji něco kvalitního a taky jsem nesehnal levnější než za 7 000 Kč.