Vymalovat pokoj

Dobrý den, mám dotaz máte někdo nějaké zkušenosti s malířství Praha? Našla jsem jejich stránky a jejich nabídka se mi líbí, ale potřebuji oškrabat celé zdi a celé je ošetřit nátěrem a opravit. Proto bych byla ráda, kdyby mi dal někdo zpětnou vazbu, pokud již vyzkoušel jejich služby a byl spokojený s jejich jednáním a prací.

Nedávno jsem si nechal také vymalovat celý byt a kamarádka mi poradil přesně tuto firmu. Mohu doporučit byla jsem velice spokojená s jejich prací a k mému velkému překvapení dokonce po své práci dokonale uklidili. Byla čistá i okna a dveře, což mi udělalo velikou radost, jelikož manželka okna nerada myje.

Jakmile se u nás v baráčku vymalují pokoje, tak se hned pustíme do pořízení nových krbových kamen. Ty, které máme dnes, už nám odchází. Spolu s tím si budeme muset najít asi i někoho na montáž krbových kamen. Je tu někdo, kdo by mně, prosím, dokázal poradit, kam se obrátit a nebo jak tuto situaci vyřešit? Děkuji a mějte pěkný den.

To nemám. Já mám dobrou zkušenost s malíři tady odsud. Doporučila mi je kolegyně v práci, která s nimi byla spokojená, a já můžu poslat taky kladné reference. Já ani manžel jsme doma nechtěli malovat, ale už to bylo potřeba, tak jsme povolali malíře a za den měli hotovo. My bychom se s tím dělali minimálně týden :smiley: .