Zahradní nábytek na zahradu

Ahojte nevybírali jste v dnešní době nějaký zahradní nábytek na zahradu? Nějak ztrácím inspiraci kde vlastně hledat. V hobby marketech mě nic extra nezaujalo. Líbil se mi nějaký nábytek ze zahraničních katalogů ale to se mi nechce platit tolik peněz za dopravu. Pokud byste věděli o něčem netradičním budu ráda, dík.

My taky pořád bojujeme s výběrem nábytku do pergoly. Teď tady máme takový starý židle a stůl a už bych chtěla něco novýho, ale nemůžeme si vybrat. Zatím se mi nejvíc líbí dřevěné židle a stůl z www.avenberg.cz/k61-zahrada-zahradni-nabytek , ale nevím, jak je to s tou údržbou u dřevěného nábytku. Natíráte ho každý rok?

My jsme si nedávno pořídili zahradní nábytek v hobby marketu a jsme s ním velice spokojení. Jednu dřevěnou lavici si manžel dal poblíž svých úlů, aby mohl sledovat, zda jsou jeho včely v pořádku. Jsou pro něj velice důležité a rád se o ně stará, proto jsem mu k narozeninám koupila nové ochranné pomůcky, které mu udělali velkou radost.

Já jsem si také říkala že bych měla kvůli tomu zavlažování pořídit nějaké nové věci na zahradu. ALe pak jsem se podívala do jednoho katalogu a zjistila jsem že ty ceny jsou opravdu neskutečně vysoké a vůbec se mi na to nechtějí vynakládat tak velké výherní prostředky.