A to jsem si myslela že toto nebudu nikdy na baráku potřebovat

Úplně mně berete myšlenky z hlavy. Já jsem si též kdysi myslela že takové plastové jezírko bude u nás na baráku naprosto zbytečné. Pak jsme ale byli s dětmi kdesi na Slovensku a tam to v jednom apartmánu měli. Naše děti jsou z toho tak zdegované že jsme pro něj museli hned jet.

To byste se divila, co všechno na domě potřebujete. A je jedno, jestli máte zrovna klidné období a kupujete plastové jezírko nebo zahradní nábytek, nebo je období krize a plánujete řešení plísní ve stěnách, protože jste zrovna chtěli malovat a zjistili jste, že vám za obývací stěnou kvete moc pěkná zahrádka. :slight_smile:

Řekla bych že existuje hodně věcí které si člověk v mladém věku opravdu nedokáže představit. Tak třeba my teď budeme zase muset vyměnit nové žaluzie. protože náš pes jak je hloupý a veliký a stále vidí někdena terase kočky běhat, tak se po nich chce vydat.

U nás doma to je stejný. Jak už máme všechno podstatné, tak vymýšlíme další věci, čím náš domov a zahradu vylepšit a za co utratit peníze :smiley: . Přes zimu bych chtěla vybrat jiný zahradní nábytek do pergoly, ale nevím, jaký vybrat. Líbí se mi nábytek z umělého ratanu z https://avenberg.cz/k61-zahrada-zahradni-nabytek , ale bojím se, aby se na něm dobře sedělo. Máte takový nábytek? Asi to bude potřeba nějaký podsedák, že?