Adaptace na školku

Zdravím všechny, jejichž ratolesti nastupují do školek a škol jako nováčči. Pojďte společně sdílet tipy, co vám pomohlo.
Dcera jde zítra poprvé, kamarádka poradila trik s nakresleným srdíčkem na zápěstí, tak zkusíme. Také máme nějakou vonnou směs.

Zde články, co se mi líbili:

Super tipy. :slight_smile: Taky jsme teď šli poprvé do školy. A to nás potkala ještě první třída. Takže u té školky byla ta výhoda, že jsme prostě už nějakým způsobem věděli, do čeho jdeme. Každopádně ono je to u každého trochu jiné, co si budeme povídat. :slight_smile: Trochu mě štve, že nás vloni do školky nevzali, protože by holky chodily alespoň chvíli spolu a bylo by to jednodušší. :slight_smile: Ale jsme rádi, protože konečně můžeme udělat doma vinylové podlahy na schody, když holky nebudou doma.

1 Like

Podle mě se docela dost vyplatí dávat na takové ty dvě, tři hodiny denně, když s tím školka souhlasí. Ale samozřejmě si člověk nesmí moc vymýšlet. Čas od času jezdím dělat podlahy ve školství jako řemeslník a občas se divím, jaké tam jsou přístupy. No, jako chápu, že občas toho mají paní učitelky dost, ale do některých školek bych fakt svého syna nedal.