Barefoot

Zdravim co to je barefoot? Mladi o tom porad mluvi ze je to ted trendy a ze je to lepsi nez chodit v botach a pak jsem videl i nejake reklamy kde clovek nema boty ale jenom nejake ponzooky a muze v tom chodit a je to pry lepsi pro telo a tak

Dobry den, pod pojmem barefoot si predstavte chozeni na boso, nebo v nejakych botach, ktere simuluji chuzi na boso, pro nohu je to tak zdravejsi.

Je to de facto chození na boso. Dnes ty boty vypadají tak, že mají extrémně tenkou podrážku, která chrání před ostrými předměty a nešpiní se vám nohy. Na cestování totálně nevhodné. Pokud nemáte kvalitní cestovní pojištění, tak nepočítejte s tím, že při smeku nebo vražení něčeho do nohy vám někdo něco proplatí. Navíc ty názory na to, jestli to je nebo není zdravé, se taky docela různí.

Právě barefoot používá jeden můj kamarád. On vždy říká že nejlepší na tom je že se může naprosto vyrelaxovat. Tomu třeba já ani tak nerozumím, mně by bylo hrozně kdybych takové věci dělala. To já si raději najdu na https://relaxujeme.cz/ nějaký wellness nebo jiné služby a hned si to jdu objednat.