Budeme se muset stěhovat, jak to zvládnout?

Nás teď velmi překvapivě neodmítla jedna stěhovací firma Praha, která měla čas ještě teď na prvního dubna na Velikonoce. Dokonce jsme si mysleli že to bude nějak aprílový žertík, ale chlapi se do toho skutečně obuli a dnes druhého dubna už to jedeme montovat do nového bytu. Je to velká úleva.

Dobrý den, to je úžasná zpráva, že se stěhování podařilo uskutečnit tak rychle a bez problémů. Vzhledem k tomu, že datum padlo na první duben, tak bylo jasné, jste si mysleli, že se jedná o aprílový žert. Taky mám za sebou několik perných týdnů, a tak jsem si koupila Krupa Kratom, po kterém se cítím uvolněně a mám stále dostatek energie. Přeji vám hodně štěstí v novém bytě.

Hlavně si toho s sebou nenaložte moc. Jako z mé zkušenosti se vyplatí hodně věcí vyhodit. Třeba oblečení, které moc nenosíte. A když bude chybět, tak nové pořídíte na textil velkoobchod za pár korun. Podle mě to není nic, za co by se člověk musel stydět nebo tak něco. :slight_smile:

Dobrý den, to je opravdu skvělá zpráva, že se vám podařilo najít stěhovací firmu Praha, která vás neodmítla a rychle vám vyhověla i přes blížící se Velikonoce. Musíte být opravdu rádi, že jste narazili na takhle spolehlivou a vstřícnou firmu. Nám se taky podařilo nedávno objednat stěhovací firmu, která nám přestěhovala nějaký nábytek na chatu. Teď už je všechno na svém místě a manželka se začala věnovat zvelebování chaty. Koupila si nano nátěry a už natřela plot kolem celého pozemku.

No hlavně jak třeba chcete někam na odlištné místo v rámci ČR odvést spolehlivě kurníky pro slepice, co třeba budeme muset řešit my? to jsou věci co řadu lidí skutečně vůbec nenapadnou ale i to je prosím pěkně důležité, nezapomínejme na takové věci.