Čím mě potěšil přítel v poslední době

Mě teda dost dostalo to že mně manžel přes rozvoz květin poslal nějaké květiny na které jsem se těšila snad od podzimu že je konečně zase někde v krámu seženu. Je to opravdu moc pěkné když se najednou člověk dostane do situace kdy si ty věci skutečně může pořídit a nebo ještě lépe mu je ta služba poskytne.

Já jsem teď manželku hodně překvapil svým chováním a to je to, že jsem začal více řešit třídění nápojových kartonů a celkově jsem se dal prostě na takovou tu ekologičtější dráhu. Dlouho jsem si říkal, že je to zbytečné, protože tu máme velké země a firmy a já to nezachráním, nicméně mi to přijde jako taková trochu odpovědnost. :slight_smile:

Můj přítel najednou roztrazil dveře domu a říká, že navštívíme tento víkend termální lázně slovensko, jelikož někde v práci v jakési tombole nebo jak se to slovo jmenovalo vyhrál poukaz. No tak jsem byla celá bez sebe, ještě si zařídit rychle volno na nočním provozu a hurá za bačama

Dobrý den, vážně je to nádherné, když žena dostane něco tak milého jako jsou květiny od svého manžela. Já je manželce taky občas kupuji jen, tak pro radost. Ona mě zase překvapila nedávno, tím, když mi koupila klasické Zippo zapalovače. Jsou to opravdu nadčasové a stylové kousky, které mi opravdu udělali radost.

No já jsem teda ale solidně překvapená, protože v mailu jsem najednou viděla jak manželovi odepisovala půjčovna lodí Tábor a já si myslím že to je dáno tím jak mě chce některý víkendu skutečně překvapit a někam vzít. To by od něj bylo dost milé.