Čím se zabavit na jaře

Já jsem třeba moc ráda že jsem se v poslední době přestala tak moc nudit a třeba nemám problém s tím sledovat sportovní výsledky a jen si tak jako u toho číst knížku. Naučila jsem se doopravy poslouchat vlastní tělo.

Jako sport je určitě fajn, ale do konce fotbalu zbývá měsíc, hokej taky pomalu končí a pak co? V létě bude euro, jasně… já osobně volím třeba práce na zahradě a na domě. Letos nás čeká montáž hromosvodu a pak taky nějaké výkopové a zemní práce. Prostě té práce je pořád dost. Každopádně na nějaký fajn mač se taky pořád kouknu. Hlavně když sparta prohraje! :

I já jsem v nedávné době prošel podobným procesem a uvědomil si, jak důležité je věnovat se vlastnímu zdraví. Těší mě, že jste našla zalíbení i ve sledování sportovních výsledků, během kterého si můžete číst. Je to dobrý způsob, jak spojit relaxaci a aktivitu. Já jsem si nedávno objednal firmu, která nabízí designové zastřešení bazénů. Teď si už užívám plavání ve vyhřátém bazénu, do kterého mi nepadá díky zastřešení žádný nepořádek.

Manželovi jsem nařídila aby se podíval na nějaké truhlářské portály a hned zadal výrobu postýlky pro děti. Protože já už nechci chodit nikam do těch velkých obchodů a tam si něco shánět. Prostě bych ráda domácí výrobu, to snad nebude tak velký problém, nebo ano?