Co bych poradila mladšímu já

Já kdybych se měla vrátit o pár let zpátky, tak bych si rozhodně doporučila a nebo někde nechala přečíst že příprava kávy z moka konvičky, je mnohem lahodnější než ta, kterou nám udělá automat. Protože, a to zdůrazňuji, pokaždé ta káva chutná trošku jinak. Jde totiž o to, kolik si nachystáte vody.

Já bych mu řekl, ať si více hledí svojí pánské peněženky, méně utrácí, spoří si nebo investuje a celkově myslí na budoucnost. Pak by ve třiceti nemusel dělat na home office věci, co ho nebaví, v malém bytě a s autem, které sotva jede. To bych mu poradil já. A ať jde rovnou podnikat.

Že se nemá snažit o to, aby ji měli rádi ostatní, ale aby měla ráda hlavně ona samu sebe. Aby se věnovala tomu co ji baví a ne tomu, co ji říkají ostatní, že má dělat. Že s ní není nic špatně a nepotřebuje si věci zasloužit. Všechno si zaslouží jenom proto, že je. A že být sama sebou je ta nejlepší věc co pro sebe může udělat. Protože tak k sobě přitahuje jen to, co jí patří. Jo a taky se nebát. A nebo se bát a udělat ty věci stejně, protože strach je většinou větší v naší hlavě :slight_smile:

Poradil bych asi něco ve smyslu, že by měli více sportovat a lépe žít. Jako tohle jsem do třicítky zanedbával a teď na to dost trpím. Jak jsem nedávno četl, když si tady koupíte kolečkové brusle, tak to není investice na hned teď. Ale je to investice třeba i do dalších let a hlavně investice do zdraví v pokročilejším věku. Protože ono se to vrátí.

Dobrý den, to je hezké, že jste objevila způsob, jak si užít přípravu kávy z moka konvičky. Je pravda, že takový způsob přípravy kávy může přinést jedinečný zážitek, který vás může uklidňovat. Já jsem začala malovat obrazy podle čísel. Při nich se uvolním a zbavím stresu. Přeji hodně dobré kávy.

Svému mladšímu já bych určitě poradil, aby se více vzdělávalo. Když jsem byl mladší, bylo učení jednodušší. Určitě bych si kromě školy doporučil i kurzy.