Co dělat, když venku prší?

Dobrý den, tak máme podzim a je vidět, že to počasí se pomalu, ale jistě zhoršuje a zhoršuje. Tak si říkám, co dělat, když je venku šeredně? V létě jsem chodil na zahradu, ale co na podzim? Chodíme do lesa, to ano. Ale co dělat, když je hnusně? To mám sedět doma a hrát online hry na webu https://www.gamescenter.cz/ To mě moc dlouho bavit nebude. :slight_smile: Ale jako krátká zábava je to fajn, to zase ano.

Věděla jsme, že budu muset zase čistit okna, jakmile déšť ustane. Jediné, z čeho mám radost je, že venku prší a ochladilo se, a uvnitř domu mi vůbec netáhne skrze okna. Hodně mi pomohlo to, že jsem si pořídila plissé rolety pro zavěšení na okenní křídlo bez vrtání do rámu. Nejenže dokonale zatemňují, ale také skvěle izolují.

Určitě je dobré se jít podívat třeba na zahradu a zjistit stav toho jestli třeba vaše plastové jezírko není prasklé a nebo tak. Protože tam jak bude proudit voda tak hned zjistíte podle různých bublín zda to někam uniká nebo tak. Pokud se tak děje, máte problém.

Právě jsem si uvědomila že jsme tento rok moc času nestrávili právě na Vltavě jako o tom píšete vy. Jako ano, půjčovna lodí Vltava nám i s pomocí webu Půjčovna lodí Vltava, sjíždění řeky Vltavy | Lodě rafty Jakubec pomohla dost se v tom vyznat. Na Vltavu bych se vrátila opět tento rok, je to tam fakt super

Já jsem si vloni v zimě docela oblíbila různé audioknihy , tak už se těším, až se venku udělá hnusně, bude brzy tma a budeme chodit ze zahrady dřív domů a zase si budu nějaké pouštět. Přes léto na to nebyl čas a ani mě to nenapadlo. To je pořád co dělat venku, ale zima je na todle fajn :slight_smile: .

Dobrý den, s přicházejícím podzimem a nevlídným počasím jsem si říkal přesně to samé. My s manželkou jsme si letos rozhodli pro stavbu hliníkové pergoly. Našli jsme skvělou firmu, co se specializuje na jejich stavbu a bylo to to nejlepší rozhodnutí za poslední dobu. Teď, i když je venku chladno a počasí není nic moc, si můžeme každý den vypít naší oblíbenou kávu pod pergolou. S teplou dekou a pozorováním padajícího listí to je pohoda.

Jakmile venku prší a vy chcete jet někam na dovolenou tak není nic lepšího než se obrátit na půjčovna raftů a ti by vám i mohli poradit jakou vodu třeba sjet. Já sama mám vodácké aktivity moc ráda, ráda se zároveň vracím tam kde to znám.

To jsou teda otázky. Je to sice můj první komentář zde, ale hned si rýpnu. Myslel jsem si, že tu jsou nápaditější lidi. Já si teda u nás doma práci vždycky najdu. Třeba teď, když je venku šeredně, tak jsme měnil termostatický směšovací ventil. Je to práce cca na půl dne, nebo jedno odpoledne a jako ten pocit, že jste si to udělali sami, ten za to fakt stojí.