Co delat pri nesnesitelne bolesti v krku

Ahoj uz par dni jsem nejaka nachlazena nebo co a krom ucpaneho nosu me taky strasne boli v krku ze skoro nemuzu polikat tak mam si vzit nejaky prasek nebo zajit k doktorovi protoze mi dela problem treba i jist

Ahoj. Pokud Vás opravdu v krku hodně bolí tak s tím určitě zajděte k lékaři, i kdyby to nic nebylo je lepší mít jistotu. Pokud nemůžete ani moc jíst tak to bude nejspíš angína a tím pádem budou potřeba antibiotika. Já když měla angínu tak mi nic moc nezabíralo, nejlepší byl asi červený strepfen ten jako jediný fungoval. Ať se co nejdříve uzdravíte.

Určitě navštivte lékaře. A já bych možná ještě doporučil, abyste si pořídil antigenní testy ze slin a otestoval se na tu nepříjemnou nemoc. :slight_smile: Co se dá dělat, teď jsou ty příznaky takové, že fakt nevíte. A proč se testovat už doma? Protože až půjdete k lékaři, tak víte, že si máte sjednat schůzku a přijít na ní s respirátorem. :wink:

Mně se na bolení v krku nejvíc osvědčilo kloktání šalvějového čaje. Ten zabere vždycky, pokud teda nemám v krku čepy. Pak už je to na antibiotika. Mám dobrou lékařku , která je rozumná a nedává antibiotika jak na běžícím pásu. Podívá se mi do krku, změří CRP a rozhodne se o léčbě.