Co jsem koupila manželovi k Vánocům

Můj manžel je vášnivý kuřák ale už delší dobu mně tvrdí že mu strašně vadí jak potom vždy smrdí a že také ví, že to je strašně škodlivé na zdraví. A tak mě poprosil abych mu sehnala na Vánoce nějaký vaporizér. Dívala jsem se na internetu a našla jsem jenom pax 3 burgundy</> je to ověřené?

No tak jasně, že cigarety smrdí. Ale zase ty náhražky nejsou taky moc zdravé. Když jsem viděl, co bývá občas i iQosách, tak snad raději klasické cígo. Každopádně já jsem letos od ženy dostal pracovní tričko s dlouhým rukávem. Z toho mám docela radost. A pak taky ještě boty, teplého kulicha a rukavice. To se bude chodit do lesa jedna báseň. :slight_smile:

Tak jsem dala na radu kamarádky a zkusila jsem si také pořídit onen kotvičník na lepší imunitu a také na klouby a svaly. Holky v posilovně o tom totiž mluvily a zmiňovaly zejména tu BIO složku a také to, že to není ničím stříkáno. Prostě vše pro mě.

Nakonec jsem to vymyslela na Vánoce elegantně a oběma klukům jsem koupila do jejich bytů nová křesla, na nichž oni často něco čtou. Opravdu jsem ráda že jsem to ještě využila ve vánočních slevách. Dnes bych totiž za křeslo už asi 6 tisíc dávat nechtěla. Jak to máte vy?

Letos jsem k Vánocům koupila župany jak pro manžela, tak i pro sebe. Na začátku ledna spolu jedeme na wellness pobyt do lázní, takže se nám tento výběr určitě hodí. Každý rok se snažím pořizovat praktické dárky, proto jsem v loni manželovi pořídila nový rybářský prut a cestu do Norska, jelikož je vášnivý rybář.

Věděla jsem že manžel by si to nekoupil ani jednou za pět let podobně jako to chlapi mají u peněženek, a tak jsem do toho šla po hlavě a vybrala mu ložní povlečení ve stylu letadel. On hrozně rád létá jako hobby a tak jsem si říkala, že mu tím udělám radost.

Koukala jsem se na web nějaké pralinkárny nebo čokoládovny a hrozně mě zaujala od janka klasická obyčejná tabulková čokoláda. Dříve jsme ji totiž dostali jako poděkování za spolupráci od naší spřáteléné firmy ve formě balíčku a mně strašně moc chutnala. Proto jsem manželovi chtěla něčím neobyčejným na Vánoce udělat radost.

Manžel je vášnivý modelář, lepí si různé modely letadel a tanků, prostě vojenské techniky, tak jsem mu k Vánocům koupila víno , takovou speciální edici pro modeláře a byl nadšený. I já, protože bylo víno výborné :slight_smile: . Nějaký model bych mu nedokázala vybrat, protože jich má tolik, že už se v té jeho sbírce nevyznám :smiley: .