Co koupit do dílny k 60. výročí

Holky a starší kolegyně, potřebuji radu. Manžílek v říjnu bude slavit 60. narozeniny a já ho chci něčím praktickým překvapit. Víte, on je to takový velký kutil a opravdu hodně času tráví v dílně. Proto jsem se rozhodla napsat na toto obecné forum, kde byste mi mohli vy ostatní poradit. Podle mě je vysoce pravděpodobné, že někdo něco podobného nedávno ve svém životě řešil. Prosím o rady.

Upřímně, to bych se manžela spíše zeptala, co mu v dílně chybí a co by případně ocenil. Já třeba vůbec netuším, co manžel v dílně má či nemá, co nemá a potřebuje, tak si koupí sám. Takhle kupoval něco naslepo mi přijde zbytečné mrhání časem i penězi. Proto mému muži kupuji věcí, které mu udělají radost, potrpí si na luxusní peněženky, hezké oblečení, radost mu udělá společný víkend…

Hele, tak to bych koupil nějakou takovou všehochuť, co chlap potřebuje. Takže spíš spotřebák než něco nového. V šedesáti letech už stejně všechno má. Takže věci jako krepová lepící páska, sadu vrutů (ideálně značku, kterou používá), nějaké šroubováky, ale s tím opatrně… Nebo dát poukaz do nějakého železářství nebo kovomatu, ať si vybere sám. :wink:

Můj chlap je sice pravda neustále zalezlý v dílně, ale zároveň mně říká a moc rád dokola opakuje že on by si chtěl ještě po práci chodit čas od času zaběhat, jen na to prostě vůbec není prostor. Proto jsem mu v obchodě sehnala běžecké ponožky, aby se aspoň nevymlouval že nemá oblečení. Jaká jsem?

Mám štěstí, že si manžel do dílny pořizuje všechno sám, a tak nemusím přemýšlet jaké nářadí nebo vybavení mu mám koupit. Před měsícem měl narozeniny a s dcerou jsme mu vybraly dva pracovní stoly. Jelikož potřeboval nový, aby mohl pohodlně pracovat ve své kanceláři, kde dříve neměl zrovna moc pořádek :D.

Možná se budete smát, ale u nás se dávají jenom praktické dárky, takže já jsem koupila manželovi k narozeninám krabice a lepící pásky z www.rajapack.cz/lepici-pasky-paskovani-uzaver-obalu_C30.html a jak byl nadšený :smiley: . Pořád posílá přes Českou poštu nějaké věci, tak se mu to bude hodit. Tyto dvě věci jsou u nás nedostatkovým zbožím, tak měl fakt radost :smiley: .

Nevěděla jsem jak už ten náš krásný baráček mám vylepšit a tak jsem řekla manželovi že mu klidně přispěju jedničku na nějaké opravy nebo rekonstrukce. On řekl že ho teď uchvátilo to zasklení pergol a že to budeme muset vyzkoušet. A je to super, to vám teda povím. Píšu zrovna z pergoly.

Ještě by vám určitě byli schopni poradit na webu relaxujeme.cz kde se dají vybrat zajímavé věci nejenom na odreagování se z dílny. Určitě váš pán rád někde odpočívá, a teď nemyslím jenom v pokoji. Nemám pravdu?