Co mně přítel daroval

Od mého milovaného přítele jsem v nedávné době dostala rhodiovaný náhrdelník strom života, ze kterého jsem měla opravdu velkou a upřímnou radost. On ví moc dobře, jaké šperky mě dostanou do kolen a dokáže si hlavně ten moment tak krásně načasovat. Z celého srdce jej miluji.

S manželem si letos chceme dopřát pořádnou dovolenou na vodě, a tak jsme přemýšleli kam přesně pojedeme. Na internetu nám padla do oka půjčovna lodí Lužnice, a tak bylo vyřešeno. Manžel ihned začal plánovat cestu na celých čtrnáct dní, abychom se nestačili nudit a měli pestrý program na každý den.

To je parádní náhrdelník. Věřím, že ti s ním udělal přítel radost. Mně k narozeninám koupil manžel dva šperky z chirurgické oceli . Ví, že si nepotrpím na nic přepychového. Nepotřebuju perly, drahé kameny a několika karátové zlato. Bohatě mi stačí, když manžel nezapomene na moje narozeniny, svátek nebo výročí :slight_smile: .

Já jsem letos manželce daroval pneumatiky. Nové pneumatiky. Protože ona by si je sama vybrat nedokázala a já prostě vím, jaké se jí hodí nejvíce. V tomhle ohledu u ní sázím na kvalitu. Přeci jenom pro sebe klidně koupím gumy z pneumatiky bazar , ale u ní bych si tohle fakt moc nedovolil. :slight_smile: