Co nosíte na doma?

Zdravím všechny, budu teď pár týdnů na home office a tak samozřejmě bojuji s tím, jaké mám doma návyky. Já osobně jsem ten člověk, co by si i doma bral nejraději košili, sako a slušné kalhoty. Jenže to mi přijde jaksi zbytečné. Co nosíte vy, kdo jste na home office? Napadá mě třeba nějaké oblečení z textil velkoobchod?

No ani se mě radši neptej. Já jakmile třeba převlíkám ložní prádlo tak vypadám jak nějaký kosmonaut. U nás v baráku teď přestal fungovat kotel a tak je to všechno rozbité a všude je zima. Jsem navlečená jak někde v Rusku.

Dobrý den, pracuji na home office hlavně ve sportovním a pohodlném oblečení, aby mi bylo co nejpříjemněji. Pokud mám naplánovaný videohovor nebo online schůzku, tak se fiknu do formálnějšího outfitu. To mi pomáhá udržet pracovní mindset a zároveň se cítím profesionálně. A když potřebuji přestávku a chci se trochu protáhnout, vezmu si svoji sportovní tašku a zajdu si do fitcentra.

Doma se s tím zase tak nemaluju a nosím, co dům dá. Jako samozřejmě se snažím nechodit jako trhan. Ale když vím, že jsem celý den doma, tak proč bych se měl nějak extra šlechtit? Hlavně ať je to pohodlné. Z doby, kdy jsem dělal potisk triček mi nějaké zbyla, takže jako o šatník mám postaráno. Takže většinou nosím trička, co se nepovedla. :smiley:

Doma nosím to, co je mi pohodlné. Legíny, tričko nebo tílko a když je mi zima tak i mikiny. Našla jsem takové pěkné na https://www.ardon.cz/c/356/mikiny a hodí se i na práci na zahradě. Nejsem ten typ, co by měl plnou skříň různého oblečení. Mám toho pár a jsem ráda, když v tom můžu pracovat doma, venku, nebo si to vzít do města. Samozřejmě čisté, vyprané :smiley: .