Co potřebuji pořídit do pracovní kanceláře

Zase po mně teď na začátku roku zaměstnanci chtějí abych jim do firmy pořídila nové mobily. NNo já vám teda nevím kde na to už ale opravdu mám brát peníze. Zakázky nechodí a když chodí tak jsou jenom poloviční, krize jde cítit.

Shodou okolností si teď zařizuji soukromou kancelář a jedna věc, bez které to prostě nejde, je kávovar. U nás je pražírna zrnkové kávy Pelhřimov a tak si tam nechávám mlet kávu a zároveň si ji tam taky kupuji. A tak bylo jasné, že prostě do práce potřebuji kvalitní kávovar. :slight_smile: Bez toho to nejde. A pořád lepší, než chodit prostě do kaváren.

Tak to u nás naštěstí ne. My máme pořád peněz dost. Navíc jsme se nedávno stěhovali do větších kanceláří, že to bude lepší, ale zatím teda není. Je fajn, že jsme víc pohromadě, utužili jsme kolektiv a lépe se nám všechno řeší, ale akustika je tady zatím příšerná. Ozvučení řešíme postupně a zlepšuje se to, tak snad to bude časem ještě lepší.

Dobrý den, chápu, že je náročné řešit takové požadavky zaměstnanců. Je důležité najít rovnováhu mezi potřebami zaměstnanců a finančními možnostmi firmy. Možná by bylo dobré si s nimi otevřeně promluvit o aktuální situaci a hledat společné řešení. Pokud jde o zvládání stresu, tak na ten jsem si oblíbila Krupa Kratom. Je to přírodní doplněk stravy, po kterém se cítím uvolněně a bez stresu.

U nás se teď hlavně bude pořizovat zdravé mlsání a nějaké nesycené nealkoholické nápoje, protože to co mi skutečně v kancelářích chybí tak je nějaká změna toho na co jsme zvyklí třeba ať už jenom z kantýny a nebo z nějakých dalších věcí.