Co zlepším a pořídím v roce 2024

Já bych se určitě chtěla zaměřit na tu finanční matematiku a s ní spojenou finanční gramotnost. Děti chci hned naučit výpočet procent, protože to je takový základ a domnívám se že by to prostě měly vědět. Naučit se takové rychlé propočty je skutečně důležité, víme?

Určitě chci zlepšit to zapomínání věcí. Třeba to že jsem si zabouchla dveře a pak z praha 4 zámečnictví musel přijet chlapík. V jednom týdnu jsme se dokonce viděli pětkrát, to bylo moc i na mě i na něho. Pak jsme si dokonce říkali že si v příštím týdnu nabídneme týkání :slight_smile:

Já bych chtěla zlepšit sama sebe. Abych byla víc vyrovnaná, nekřičela na děti, nebyla tak protivná na manžela, ale nevím, jestli to nejsou nereálné cíle :smiley: . Každopádně se o to pokusím, a i kdyby to bylo lepší alespoň o trochu, tak to bude úspěch a všichni to určitě ocení. Našla jsem si zajímavý článek o cestě k vnitřní harmonii , tak si ho čtu každý den, abych si ty rady zafixovala a řídila se jimi.

S manželem jsme teď hodně analyzovali spánek a došli jsme k tomu že si vyzkoušíme pořídit okenní rolety a pak uvidíme. Protože ten spánek je v životě prostě nenahraditelný a my chceme fungovat ještě nějakou řádku let, jen co je pravda.

Já už delší dobu přemýšlím nad tím, že bych chtěla více využívat moderní technologie a celkově si tím pomoct. Mám od Vánoc nový telefon, takže si říkám, že třeba vývoj mobilních aplikací dneska dělá produkty i pro lidi, kteří třeba nejsou zase tolik na výši v tom technologickém vnímání. Ale důležité je to, že já prostě chci. :slight_smile: