Co znamená zkratka DIY

Dobrý den co to znamená zkratka DIY? Viděla jsem na internetu hodně videí s touto tematikou že lide něco vyráběli ale co přesně to znamená teda jestli to má nějaký význam?

Jsou to videa jak neco vyrobit doma z toho asi i vypliva ze to znamena DoItYourself z anglickeho udelej si to sam tak by to odpovidalo

Vyrob si sám. Kosmetiku, dekorace, vaření, prostě všechno, co si ze základních surovin doma uděláš. Podle mě se do toho dá počítat i 3D tisk. Na něm vyrábím já různé věci a je to závislost. Nedokážu si k tomu každý den nesednout. Teď mám teda pauzu, protože mi došel 3D lac , ale jen co dorazí, tak se dám hned zase do tisknutí :slight_smile: .

To už snad v dnešní době ví každý ne? Prostě to co si uděláte sama a nebo vyrobíte sami. To je vlastně takový náš Češský styl, to mi teda věřte. A hlavně, není to nic co byste si třeba objednali z luceda.

Ačkoli obdivuji kreativitu a inovace, které přicházejí s 3D tiskem, mé srdce patří přírodě. Moje nejnovější vášeň je cyklistika, a musím říct, že koupě nových polarizačních brýlí, byl nejlepší nápad. Zlepšily můj zážitek z jízdy tím, že omezily oslnění a já lépe rozlišují terén, což je klíčové pro bezpečnou jízdu. Navíc jsem v klidu, že moje oči jsou chráněny před škodlivými UV paprsky, a to i během těch nejjasnějších dnů.

Je to jednoduché – Do It Yourself – aka udělej si sám. Dneska hodně populární zkratka, protože si spousta lidí myslí, že to prostě a jednoduše zvládne. Jako marketér se s tím setkávám prakticky každý den, když si někdo myslí, že třeba copywriting je jednoduchá práce, protože to zvládne každý. Jenže psaní PR článků není jen o tom něco napsat, ale vědět co píšu, proč to píšu a pro koho to píšu.