Dárek pro přítelkyni

Dobrý den, prosím mohl by mi tu někdo doporučit nějaký spolehlivý obchod nebo e-shop, který má v nabídce kvalitní piercing? Sháním ho pro svou přítelkyni k narozeninám a rád bych nějaký ze stříbra, ale může být i z chirurgické oceli. Pokud máte osobní zkušenost s dobrým obchodem, tak předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, osobně bych to udělal tak, ať si vaše partnerka sama vybere a vy to pak jen zaplatíte. Těžko se trefíte do vkusu. Nakonec to bude na vás, že jste vybral špatný salon. Podle mě je ale lepší dárek k narozeninám třeba luxusní peněženka a ne tyhle věci. Ale jsem v tomhle docela konzerva, tak se není čemu divit. :slight_smile:

Netuším jestli by to vaše paní ocenila, ale mně by se určitě líbilo mít více peněz na účtu. Proto jsem jí koupil přes kryptoměnovou směnárnu bitcoin a ethereum a čekám až cena vyleze alespoň nepatrně nahoru. A protože vím že by v příštím roce mohla cena být u nebes, tak se těším, až pojedeme někam na dovolenou.

S mou partnerkou už žijeme ve společné domácnosti čtyři měsíce. Jelikož bude mít brzy narozeniny tak bych jí chtěla udělat nějaký pohodový večer.Chystám se že uvařím vynikající koprová omáčka podle našeho rodinného receptu. Samozřejmě jí nedám žádnou indicii aby se to všechno tvářilo jako velké překvapení.

Tak kdyby na mě doma čekalo takové překvapení, tak se otočím ve dveřích a jdu pryč. Nesnáším koprovou omáčku :smiley: . Naštěstí manžel nemá potřebu mě nějak ohromovat něčím originálním, takže jsem dostala vloni k narozeninám krásný náramek :slight_smile: . Šperk mě vždycky potěší a je mi jedno, jestli je to pro někoho málo originální. Pro mě je to originální dost :slight_smile: .

Tak jelikož my s ní nebydlíme, tak vám tady můžeme radit cokoliv a stejně se třeba netrefíme. Vy ji znáte, je to vaše přítelkyně. Já té své podle rad zde objednala softshellovou vestu na kempování, protože si ji přála a docela rády společně jezdíme do přírody. Ten klid, ten fakt nic nenahradí. :slight_smile:

Kryptoměny jsou podle mě pěkný dárek, ale záleží na tom, zda se vaší manželce bude chtít čekat na to až jejich cena vyleze nahoru. Moje manželka nejraději tráví čas na zahradě, a tak jsem jí koupil zahradní nábytek. Našel jsem ho na internetových stránkách https://www.avenberg.cz/k61-zahrada-zahradni-nabytek , můj soused si z téhle stránky koupil několik kousků a je s nimi velmi spokojený. Manželka z něj měla velikou radost, takže za mě dobrý kup. Máte taky někdo zkušenost s tímhle obchodem?