Dárky k Vánocům

Tak co? Už na vás taky přišla vánoční atmosféra. Já jsem už v neděli objednával první dárky, tak se s tím musím tak nějak pochlubit. Bylo to MMA oblečení pro syna, který se v tom zhlédl. Jedeme ještě teď do Ostravy na Oktagon Ostrava, takže bude mít aspoň plnou výbavičku. A jako co si budeme povídat, mně se to taky docela dost líbí. :slight_smile:

Dobrý den, vánoční atmosféra už je tady a já jsem už taky začal s pořizováním dárků. Pro svého tatínka, který má velkou vášeň pro sbírání nožů, jsem koupil lovecký nůž. Tenhle kousek mu ještě v jeho sbírce chyběl a jsem si jistý, že z něj bude mít velkou radost. Přeji vám skvělý zážitek na Oktagonu v Ostravě a doufám, že si váš syn novou výbavu užije.

Dívala jsem se co bych koupila mladým a říkala jsem si tak nějak že jim by se jako páru asi mohly hodit postele 180x200, co si o tom myslíte? Je to něco co by mohli využít v praze na baráku když jim je už třeba přes 24?

Zajímavé dárky, postel je skvělý nápad. My dáme synovi jako dárek online kurz fotografování. Je taky počítačový typ a rád fotí.

Já to už několik let dělám tak, že se prostě lidí nenápadně ptám. To platí i o manželce. A prostě taky třeba sleduji to, na co kouká, co by se jí líbilo a tak. Ono když posloucháte lidi kolem sebe, tak fakt zjistíte leccos. Jen to chce mít uši nastražené. Pro ženu tak letos kupuji mimo jiné dámské kožené espadrilky a pak taky jedno takové překvapení do ložnice. :slight_smile:

Já jediný dárek, který mám, tak náhradní flakon pro dceru :smiley: . Pořád si stěžovala, že s sebou musí nosit celý parfém a že má strach, aby ho někde nezapomněla, tak jsem jí sehnala malý flakon a rozlévaný parfém, tak bude nadšená.Vybrat pro ní dárky není těžké, ale s manželem je to rok od roku horší a horší.

Dobrý den, vánoční atmosféra už je tu a já jsem také začal shánět dárky. Podle mě jsou online nákupy nejlepší než běhat po obchodech. Pro manželku jsem objednal šperky z chirurgické oceli https://www.sperky-marre.cz/ocelove-sperky-s1664CZ. Je to něco, co jí bude nejen slušet, ale určitě z nich bude mít velkou radost. Přeji vám úžasný zážitek na Oktagonu v Ostravě a veselé Vánoce.