Dárky při podnikání

Dobrý den, před dvěma lety jsem začal podnikat a letos bych chtěl svým klientům darovat nějaký reklamní předmět. Napadlo mě nechat si natisknou kalendáře s logem mojí firmy, aby měli moji firmu klienti neustále na očích. Zatím jsem nenašel žádnou firmu, která by mě zaujala, ale budu rád, pokud máte někdo nějakou zkušenost s nějakou kvalitní a spolehlivou firmou. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, nejsem si jistý, že kalendáře jsou ještě trendy. Osobně mám rád, když dostanu jeden, ale co mám pak dělat s pěti kalendáři? Většinou je pak vyhodím nebo prostě rozdám po rodině. Volil bych spíše něco osobnějšího. Zjistěte si, jaké jsou nejoblíbenější knihy vašich obchodních partnerů a jděte třeba tímhle směrem. Skvělé jsou třeba knihy věnující se motivaci nebo podnikání. :slight_smile:

Náš šéf, moc dobrý podnikatel který se nehrnul do Prahy jen kvůli zisku říká že jeho největším potěšením je sledovat jak si někdo třeba vezme gravel kola a jede se absolutně uvolnit někam do přírody. Tam prý vidí velký smysl. Protože to dává vlastně logiku. Proč si takto nepomáhat duševně.

My každoročně dáváme dárky na konec roku našim pravidelným zákazníkům a našim zaměstnancům. V loni jsme se museli omluvit zaměstnancům, že nedostali od firmy žádný dárek, ale moc se nám nedařilo. Stále jsme vymýšleli, jak se vrátit na vrchol, ale pořád jsme stagnovali a přešlapovali na jednom místě. Naštěstí se nám, ale pak podařil restart firmy a zase jedeme naplno a daří se nám čím dál lépe.

Já osobně to mám poměrně rád. Hlavně před Vánocemi. Podnikáme v mužském segmentu, takže mi chodí dost často pánské dárkové sady. A víte co, ono je velká výhoda toho, když se vám jich sejde třeba sedm, že máte dárky pro rodinu. Jasně, není to úplně etické. Ale pracuji hodně a když si dokážu ty dárky vyřešit tímto způsobem, tak proč toho nevyužít, že? :slight_smile: