Dobra online hra pro dva lidi

Neznate nejakou dobrou hru pro dva lidi co by sla hrat online jako v prohlizeci a nemusel jsem ji stahovat ? ? Myslim jako dva lidi na jednom pocitaci ne pres internet

Občas si s přítelkyní jen tak zahrajeme jakýkoliv díl Oheň a Vody,je to zábava. Dobré jsou i sports heads pokud máte rádi sport nebo i bomberman. Co se stranky tyce tak asi superhry bude mít největší výběr.

S dovolením se připíchnu. S kamarádkou taky rády hrajeme online hry, ale už nám dochází nápady. Všechno to jsou jen hry na chvíli, pak už nás to nebaví. Škoda, že se nedají hrát automaty nějak ve dvou. To je hra, která nás baví obě, ale je to jen pro jednoho, tak si u toho moc nepopovídáme.

Jako těch online věcí je fakt moc. Záleží, co vás baví. A dneska firmy pořád dělají tvorba aplikace na zakázku, kdy vidíte, že těch online appek je fakt enormní množství. Mě v poslední době třeba baví multiplayer v Card Hunter. Je to vlastně taková tahovka na motivy DrD, které mám rád. A ještě to má dobrý příběh. Takže za mě fakt super záležitost. :slight_smile: