Farmářské trhy - kam vyrazit?

Dobrý den, jsem nadšenec do lokálních produktů a hledám kvalitní farmářské trhy, kam bych mohl vyrazit. Internet je skvělým zdrojem informací, ale pro mě je nejlepším doporučením něčí osobní zkušenost. Proto bych byl nesmírně vděčný, pokud by mi někdo doporučil své oblíbené farmářské trhy, popřípadě sdílel zkušenosti s konkrétními stánky nebo produkty. Zajímá mě hlavně, kde najdu širokou nabídku čerstvých a kvalitních potravin a jaké další produkty mohu na trzích očekávat. Předem děkuji za odpověď.
1 Like

No určitě bych si teda na nějakém trhu sehnala i nízkosacharidové potraviny, protože ty jsou třeba v tréninku na nějaký závod potřebné. Já se snažím jíst co nejvíce zdravě, ne ani tak proto abych vlastně byla hubená, jako spíše abych se na tomto světě teoreticky udržela déle.

Jako teď na podzim by se mi taky líbily nějaké ty farmářské trhy. Zvlášť co jsme teď ukončili prodej nových karavanů a skončila nám cestovatelská sezona, tak bych se chtěl zase přesunout zpátky do kuchyně a začít pořádně vařit. Ale ne v karavanu, jako jsem to dělal v létě, ale v naší nové kuchyni. A na to člověk potřebuje kvalitní suroviny, maso, zeleninu… No, však vy víte. .)

Taky bych měla zájem o farmářské trhy, ale přijde mi, že u nás v okolí jsou maximálně tak bleší trhy , na které teda chodím taky ráda :smiley: . Snažím se proto v obchodech vybírat potraviny od místních farmářů a samozřejmě přes léto vypěstovat co nejvíc vlastního ovoce a zeleniny :slight_smile: .

Ideálně bych si našla svého oblíbeného farmáře a jela přímo domů k němu, protože nic jiného nebude fungovat tak dobře. Já jsem takhle našel jednoho svého oblíbeného, když jsem mu prodával Perkins motor na nějakým stroj, co měl doma. Namísto toho, aby platil on mě, jsem platil já jemu, protože jsem mu tam nechal útratu asi za 10 000 Kč za maso, mléčné výrobky a tak dále.