IT poraďte

Dobrý den, potřeboval bych poradit, kde se dají koupit kvalitní zobrazovače, které by byly opravdu efektivní a výkonné. Začal jsem pracovat na home office a potřebuji, aby se mi pracovalo na mém počítači co nejlépe. Proto si chci pořídit jen kvalitní obrazovku, abych si neničil oči. Předem děkuji za odpověď.

Já podobné věci kupuji v Číně. Kvalitativně je to srovnatelné a kromě toho to většina CZ eshopů stejně dováží přes Ali nebo Wish z Číny nebo prostě celkově Asie a tady to jenom přebrandovávají nebo přebalují. :slight_smile: Takže dostáváte prakticky stejný produkt, jen je to větší ekonomický zásah do vaší malé peněženky. Stačí si s tím počítat, že to půjde třeba měsíc přes moře, a ušetříte peníze. :slight_smile:

Dobrý den, souhlasím tady s kolegou, že nejlepší varianta je asi Čína. Já teda na home office používal spíše klasické flipcharty, protože v tomhle ohledu vždycky balancuji nad tím poměrem online a offline modelu. Na druhou stranu ale jako chápu, že chcete nějaké modernější technologie. Ono se není čemu divit. :slight_smile: