Jak doplnit vitamíny

Dobrý den, potřeboval bych doporučit nějaký doplněk stravy, který by mi pomohl se zbavit stresu a obnovit mou ztracenou energii. Nedávno jsem viděl na internetu Zinzino Viva+, po kterém se prý budu cítit uvolněný a bude se mi lépe relaxovat. Pokud máte někdo s tímto doplňkem stravy zkušenost, podělte se s ní. Předem děkuji.

Nejlepší je doplňování vitamínů přírodní cestou. :slight_smile: Jako třeba déčko doplníš tak, že prostě vylezeš na sluníčko. Skvělé jsou na toto zahradní altány , které jsou průsvitné, ale zároveň stíní, takže nehrozí to, že se spálíš. No a pak je to prostě o těch dalších přírodních cestách. Céčko jako citróny a tak dále. :slight_smile:

S tímto doplňkem stravy mám jen ty nejlepší zkušenosti. Pomohl mě zbavit stresu a doplnil mi energii, která mi chyběla. Ze stresu jsem měla i problém se světloplachostí, a to mi taky pomohl vyřešit, ale ještě jsem si koupila sluneční brýle, které chrání moje oči před příliš ostrým světlem.

Zdravím. Na to je dobrý spánek :slight_smile: . Jakmile se člověk pořádně vyspí, tak se mu všechno lépe snáší, nebo alespoň já to tak mám :slight_smile: . Jediné vitamíny, které si kupuju, tak je vitamín C . Pracuju ve školce, takže tady jsem obklopená bacily, tak abych přežila podzim a zimu ve zdravý, tak potřebuju pomoc :slight_smile: .

Hodně taky záleží na tom, co chcete prostě nějakým způsobem podpořit. Třeba pokud je to pleť, tak bych šel určitě směrem nazvaný krém s vitamínem C a podobné věci. To vám ale samozřejmě nebude fungovat, pokud chcete vitamín C na celkovou imunitu a obranyschopnost. Takže to je podle mě o tom, co potřebujete řešit.