Jak na guláš?

Dobrý den, mám rád guláš a vždycky se snažím najít nové způsoby, jak ho uvařit. Máte nějaký trik nebo tajný recept na vaření pořádného guláše pro chlapy? Třeba něco, co dodá guláši tu nejlepší chuť a správný říz. Ještě by mi pomohlo, jak ho mám vařit, aby se mi nepřipálil, protože to se mi stane vždycky. Máte nějaký tipy?

Je to hlavně o mase. Dejte do papírové tašky pořádný kus hovězího, ideálně kombinace kližky a pak třeba hovězího zadního, případně je možné použít krk. No a pak udělat pořádný cibulový základ. To je podle mě hodně stěžejní. Cibuli pomalu a dlouho. A fakt jako úplně dohněda. Tím máte super základ. A zalívat samozřejmě vývarem, nikoliv vodou.

Zdravím a nemáte někdo tip na nějaké kvalitní nádobí. Napadlo mě, že by to mohlo být i tím. Zatím mám doma nerezové, ale s manželkou přemýšlíme, že bychom mohli investovat například do titanového nádobí. Máte s ním někdo zkušenosti? Klidně se můžete podělit i o jiné nápady nebo návrhy, díky 😊
Ahoj, já si na vaření guláše vždycky beru dost času, aby se pořádně provařil. Souhlasím, že chilli paprička nesmí nikdy chybět, protože pořádný guláš musí pálit jako břitva. Jestli hledáte titanový hrnec, tak mrkněte na zgastro.cz. Tam mají parádní výběr i já jsem si tam jeden hrnec koupil a s ním se vaří bezvadně.

Ahoj, a které jsi přesně kupoval?

Kupoval jsem vlastně všechno titanové nádobí, jelikož jsme potřebovali vybavit kuchyni. Pokud si nejsi jistý, určitě doporučuju wok pánev. Vaří se s ní skvěle a použiješ ji téměř na všechno. Alespoň si vyzkoušíš, jestli je titanové nádobí tím pravým pro tebe. Doma máme vše od pánví až po hrnce a jsme maximálně spokojení.