Jak se bavit přes zimu

Doma nás dosta baví sledovat jak se hraje ta nejvyšší česká fotbalová fortuna liga. To je něco u čeho se chlapi vydrží koukat opravdu až do setmění. Nechápu teda co je bere na tom sledovat 20 chlapů ale dobře. Jsou to tak trochu kouzelníci někdy moji malí.

Jako fotbal sleduji dost pravidelně. Dokonce si na něj občas i vsadím, i když v poslední době to jako nestojí za nic a docela mi to leze do mého rozpočtu a tahá mi to z peněženky pánské sem tam nějakou korunu navíc. Jinak je dost vtipné, že doporučujete Fortuna Ligu zrovna po víkendu, kde se odehrály jen dva zápasy z osmi a to ten jeden stál ještě za nic. :smiley:

Já to teda v zimě mám hodně tak, že se více soustředím na práci. Na zahradě práce není a jako na nějaké létání po zážitcích taky nejsem. A protože zařizuji videokonference, tak je té práce více než dost. Stačí jenom natáhnout ruku a člověk může vydělávat poměrně slušné peníze. A pak si dám raději více volna v létě, kdy je hezky. :slight_smile:

Já chodím třeba jednou za týden plavat a na jógu. Jinak chodíme každý den s dětmi na procházky a nějak ty dny překlepeme a těšíme se na jaro :slight_smile: . Manžel zase začal chodit na šerm. Nakoupil si na něj věci zde a už tam chodí skoro půl roku a je nadšený a já taky, že má nějaký koníček.

U nás přes zimu úřadovala stěhovací firma a musím teda říct že to bylo něco co jsem už dlouho nezažila. Jeden by neřekl kolik krámů v tom baráku skutečně máme. Byli to kluci šikovní, jak si to všechno tak krásně nesli ze schodů, to byla paráda.