Jak ušetřit při nákupech

Dobrý den, nedávno se mnou kamarádka sdílela svůj tip. Šlo o to, že u ní velkou roli v úsporách hrají slevové kupóny. Prý změnily její nakupování. Zní to skvěle, ale než se do toho vrhnu, chtěl bych slyšet i názory ostatních. Máte s tím někdo zkušenosti? Opravdu se dá díky kuponům ušetřit? Děkuji za jakýkoliv názor.

Já to dělám tak, že kupuji kvalitu a nevsázím na kvantitu. Raději jednou za život kvalitní litinové nádobí než abych kupoval co dva roky nové hrnce. Ono se to sice nezdá, ale jednou za dva roky taková investice dokáže ten rodinný rozpočet docela nafouknout. Ale jinak je to samozřejmě každého věc a nikomu do toho nechci kecat.

Jestli chcete třeba i ušetřit na vitamínech nebo nějakém doplňku stravy tak byste se určitě měli podívat na muudlabs, kde dostanete kompletní nabídku některých typů stravy. Je toho tam moc, ale určitě si budete schopni vybrat i vy.

Co si budeme povídat, sledové kupony jsou v tomhle fakt top. A teď samozřejmě třeba předvánoční slevy a tak různě. Třeba svoje nejoblíbenější knihy kupuji zásadně přes slevové kupony a tak. Protože hodně čtu, tak bych se fakt asi jako nedoplatil, kdybych to měl brát všechno v plné palbě a z vlastní kapsy.

Já jsem dřív taky hodně objížděla akce a nakupovala jen to, co bylo ve slevě. Už ale naštěstí nemusím tolik koukat na peníze a nakupuju, co chci :slight_smile: . Zajímám se totiž o investice přes Julu platformu , díky kterým mám pravidelní měsíční příjem, který z části znovu otáčím a část si nechávám na nákupy :slight_smile: .

Také jsem se právě dívala na to jak je teď na ty Vánoce všechno neskutečně drahé. Říkám si tak jako že bychom se s manželem měli podívat taky jestli se ty půjčky už nedají pořídit nějak levněji. Tak to víte, chceme udělat dětem radost, jen co je pravda.