Jak zhodnotit peníze?

Dobrý den, dostal jsem nějaké dědictví od babičky, řádově to jsou stovky tisíc a tak si říkám, že o ně nechci přijít. Nutně je na nic nepotřebuji, tak bych je nejraději někam uložil. Ale jako co si budeme povídat, možností je spousta. Zaujala mě třeba nabídka investice přes Julu platformu. Nemáte s tím čirou náhodou někdo zkušenost? Případně poraďte variantu. Díky

Dobrý den, chápu vaši situaci. I já jsem nedávno zdědil nějaké peníze a rozhodl se je využít na rekonstrukci mého domu. Pokud jde o investice, je důležité si uvědomit, že každá má svá rizika. Osobně nemám zkušenosti s Julu platformou, ale doporučuji pečlivě zvážit všechny možnosti a možná se poradit s finančním poradcem. V mém případě jsem spokojený, že rekonstrukce bude již brzy dokončená a já se budu moct nastěhovat do nového. Přeji vám hodně štěstí při rozhodování.

Peníze úplně nevím, ale určitě si musíte někdy udělat radost, ne? Proto by vám třeba mohlo dávat smysl zasklení pergol, já sama to praktikuju a moc se mi líbí že mohu užívat si ranní kávy někde takto v domácím prostředí kde je mi příjemně.

Investujte do sebe. Buď do vašeho vlastního vzdělávání, nebo třeba do nemovitostí. My jsme si u firmy Dřevostavby na klíč Olomouc pořídili vlastní bydlení, když jsme na něj měli. A teď zase postupně šetříme. Chce to mít jasný plán a strategii, to je jasná věc. Ale je potřeba si říct, že nejprve je potřeba zajistit sebe a pak už vymýšlet nějaké investiční plány.

Podle mě jsou investice do půjček dobrý nápad. Mám to taky v plánu, až budu mít volné finance. Rychle se budou peníze zhodnocovat a i to riziko, že bys o peníze přišel je relativně malá. Já všechny své peníze “strkám” do firmy, kterou rozjíždím. Není to zadarmo, ale díky tomu, že budu mít virtuální sídlo firmy , tak měsíčně ušetřím víc, než jsem si myslela, tak budu snad moct o to dřív taky začít investovat. Ať se daří :slight_smile: .