Jaký plot?

Dobrý den, koupili jsme si zahradu, která je sice oplocená, ale už teď víme, že to bude chtít na jaře něco nového. Tím pádem máme celou zimu na přemýšlení. Co myslíte, že je nejlepší? Hodně se mi líbí plotové zástěny ale neznám nikoho, kdo by je měl, aby mi řekl nějaké praktické zkušenosti. Nebo myslíte, že je lepší klasický drátěný plot? Hned vedle zahrady je takový pozemek s náletem, tak se mi na to nechce moc koukat.

Jestli nevíte jaký plot si na zahradu máte vybrat, tak vám dám ještě tip na nějaké to parkovací stání. My jsme to vyřešili na zahradě tak že se pořídili zatravňovací dlažba a dnes to vypadá jako moc pěkně udržovaný trávník, který se ale dá využít jako parkoviště.

My jsme si vybrali kované ploty na míru a jsme s nimi spokojení :slight_smile: . Nejdřív jsme chtěli jenom obyčejné pletivo a časem vysázet k plotu ještě thúje, ale nakonec jsme si vybrali pořádný železný plot, tak před něj už asi nic sázet nebudeme a necháme to tak být :slight_smile: .

Co se týče plotu, tak řešte takové jeho výšku. U nás máme sice úsporné veřejné osvětlení v obci, ale třeba vedle na dědině mají klasické lampy a jenom díky plotu můj švagr nemá světlo z lamp přímo v ložnici. Protože ty lampy tam mají nastavené tak, že svítí prakticky lidem do oken. Takže jako dát si pozor i na to, že plot může plnit také tuto funkci.