Kabelka

Dobrý den, mám dotaz, sháním novou kabelku a chci se vás zeptat, zda neznáte nějaký dobrý obchod jak kamenný, tak i e-shop, kde mají nějaké kožené kabelky? Nemusí to být ale jen kůže, mám ráda různé druhy materiálů. Hledám i širší nabídku barev, aby se mi kabelka vždy hodila k oblečení. Předem děkuji za odpověď.

Některé ženy ocení kabelku, já bych zase byla pro zapůjčení tesly kdyby mně nějaký muž daroval. Na kytky už jsem stará a cvičení a nebo podobné nesmysly neocením. Totiž ještě snad poukaz na sushi, ale kdo mně to dnes dá když všechno stojí tolik peněz, že? Není to jednoduchá doba vůbec.

To by mě taky zajímalo. Chtěla bych nějakou takovou střední kabelku, aby se mi do ní vešla peněženka, klíče, telefon, kapesníky, kosmetická taštička a flakon s parfémem. Když nad tím tak přemýšlím, tak by ta kabelka měla být asi spíš větší a mít hodně kapes, abych v ní všechno našla :smiley: .

Mě v poslední době teda dost štvou takové ty pánské ledvinky a tašky přes rameno. Jako fakt se mi to nelíbí a přijde mi, že někteří muži to nosí fakt i na místa, kam se to fakticky nehodí. Jako vždyť jsou dneska i moderní peněženky-pánské, které dobře vypadají a jako dotyčný s tím nevypadá, jak kdyby právě přišel z mateřské školky.