Kam investovat peníze?

Dobrý den, řeším teď trochu dilema nad tím, kam investovat peníze z podnikání. Nejde mi primárně o nějaké rychloobrátkové věci jako kryptoměny. Ty mi teď přijdou fakt jako rizikové, i když třeba ETH nevypadá zrovna nestabilně. Spíš mám na mysli něco na delší dobu. Máte někdo zkušenosti třeba s tím, jak vám vydělává zlato? Neplánuji firmu za rok zavřít, takže ty peníze si tam můžou dál vydělat.

Investovat je velice dobrý nápad, ale je velice důležité, kolik máte financí, které můžete postrádat. Podle mě je nejlepší investovat do nemovitostí, které vám můžou vydělávat pronájmem nebo je po dokonalé rekonstrukci můžete prodat s velkým ziskem. Já jsem nedávno takto dokončila rekonstrukci jednoho domu, kam si klient přál krbová kamna, což zvýšilo jeho cenu.

Manžel investuje peníze do mě :smiley: . Ne, že by mi pořád něco kupoval, ale čas od času mě překvapí nějakým pěkným dárkem a potrpí si na kvalitě :slight_smile: . Nejsou to dárky za pár korun z tržnice. Naposledy na mě doma čekaly nádherné pozlacené náušnice s perlami :slight_smile: .