Klimatizace do domu

Dobrý den, prosím máte někdo nějaký dobrý tip na firmu, která instaluje klimatizace do domu multisplit? Prosím, pokud máte nějaký kontakt či odkaz na internetové stránky napište. Potřebuji ji sehnat co nejrychleji, jelikož můj syn je silný alergik a astmatik. Potřebuje čerství a čistý vzduch, aby se mu jeho nemoc nezhoršovala. Předem děkuji.

Dobrý den, my jsme si vybrali klimatizace do bytu Pardubice od značky Haier Tundra Plus a jsme s ní spokojení :slight_smile: . Vloni to bylo první léto, které jsme zvládli úplně v pohodě. Klimatizaci jsme nezapínali denně, ale jakmile bylo doma víc jak 25 stupňů, tak už jsme si to tady trochu vychladili :slight_smile: .

Dobrý den, mám pro vás skvělý tip na firmu, která se specializuje na instalaci klimatizací do domu multisplit. Já mám dobrou zkušenost s firmou KlimaExpert, která má široké zkušenosti s instalací klimatizačních systémů a poskytuje profesionální služby. My jsme s klimatizací spokojení a nedávno jsem ještě koupil těsnící desky a pásky, abych vyměnil všechna těsnění oken, dveří, ale i u kapajícího kohoutku. Přeji vám hodně štěstí.