Koupelna svépomocí

Dobrý den, prosím mohl by mi někdo poradit kde mám sehnat kvalitní instalatérský materiál? Je mi jedno zda to bude kamenný obchod nebo e-shop, ale jde mi hlavně o prověřený obchod s bohatým sortimentem. Aktuálně si sám rekonstruuji dům a chci si nakupovat materiál za příznivé ceny. Předem děkuji.

Už je to zase tady. Manžel chodí na podzim a v zimě na hokej a pak dává ty jeho smradlavý hadry do koupelny. Úspěšně jsem se této době vyhýbala několik měsíců a užívala si voňavé domácnosti. On ten podzim vždy tak zkazí!

Osobně si myslím, že koupelnu lze udělat svépomocí poměrně jednoduše, na druhou stranu ale mějte alespoň základní povědomí o tom, jak fungují odpady, voda a tak dále. Protože zrovna tady dělá hodně lidí chyby. Klíčová je pak rekonstrukce podlahy do koupely, zde pozor zejména pokud máte podlahové topení. V tomto ohledu je pak nasnadě konzultace s odborníkem.

My jsme si taky nejdřív chtěli koupelnu předělat sami, ale když jsme zjistili, co všechno bude potřeba udělat, tak jsme to nechali na firmě https://www.gareko.cz/ , která to měla rychleji a lépe udělané než my s manželem :slight_smile: . Každopádně jsem ráda, že už máme koupelnu hotovou a můžeme ji normálně používat :slight_smile: .

My jsme se takto svépomoci snažili dostat do zabouchnutého bytu kde právě v koupelně jsme měli nějaké náčiní na natírání, ale nebylo nám to nic platné. Nakonec musel přijet zámečník mělník a sám nám otevřít. Mistři na zámky totiž nejsme my.