Kratom a CBD

Dobrý den, chtěl jsem se vám zeptat, zda máte někdo zkušenosti s látkami kratom a CBD? Jako je to teď hodně velká debata. Jak v médiích, tak i mezi lidmi. Dokonce jsem zjistila, že oboje je kolem mě více, než bych řekla. Jak pro lidi z fitness, tak i mezi manažery. Tak jsem si říkala, zda je to jenom moje sociální bublina, nebo to je skutečně tak?

Já jsem na doplnění energie nedávno koupila mému tatínkovi jako dárek kvalitní kávu. Ve které se odráží jeho záliba v motorkách a zároveň si vychutná její silnou chuť. Vybrala jsem kávu, pro pořádný chlapy na motorkářské cesty. Doufám, že si tuto kávu bude užívat každý den, a nejen na jeho cestách.

Docela hustý bylo, když jsem zkoušel ty nový sladkosti kde je CBD nebo HHC a hustota, každému to dělá něco jiného, mě osobně THC vypíná a HHC je docela dobrá alternativa.

Jako přijde mi, že je lepší taky kvalitní káva a tak. Prostě z kratomu a CBD mám docela strach. Nebo ani ne tak strach jako respekt. Kromě toho je to poměrně drahé a co si budeme povídat, když to nakupujete, tak se pokladní kotoučky docela protáčejí. Já to kdysi dostal jako dárek, zkusil jsem to, funguje to, ale s respektem.

Nad CBD jsem taky uvažovala, protože jsem na něj slyšela jen dobré ohlasy, ale než jsem se rozhodla, kde a jaké si koupím, tak jsem si objednala LifePak+ a užívám ho skoro měsíc a už nejsem tolik unavená a celkově mám víc energie a chuti do života, tak jsem spokojená :slight_smile: .

Dobrý den, to chápu, že každý má jinou reakci na různé látky obsažené v nových sladkostech. THC může mít pro některé lidi nepříjemné účinky, ale HHC může být lepší alternativou. Pokud jde o mě, tak preferuju alternativy bez THC. Já jsem si oblíbil Krupa Kratom, který mi pomáhá se uklidnit a taky mi doplňuje energii.