Kratom zkušenosti

Dobrý den, mám dotaz ohledně kratomu. Nedávno jsem zjistil, že existují kratom druhy, které mají různé barvy a účinky. Zajímá mě, jestli některé druhy lépe pomáhají s únavou, stresem nebo zlepšují náladu. Rád bych se dozvěděl více, abych se mohl lépe rozhodnout, který by pro mě byl nejvhodnější. Jaké jsou vaše zkušenosti s kratomem a jak jste si vybrali ten pravý pro vás? Děkuji moc za vaše odpovědi.

Používal jsem kratom, když jsem studoval IB DP program ve škole pro cizince a vždycky to pro mě bylo něco, co mi hodně pomohlo. Jako co si budeme povídat, ta koncentrace je někdy fakt hodně potřeba. Takže proč by ne? A samozřejmě se to nesmí přehánět, to je jasná věc. :slight_smile:

Dobrý den, já osobně mám rád účinky bílého kratomu hlavně kvůli té soustředěnosti a trochu zvýšené energii. Avšak pokud byste chtěl spíše něco na bolest nebo nespavost, tak bych doporučil červený kratom. A pak zelený který je něco mezi těma dvouma.

Avšak pokud s kratomem začínáte dejte prosím důraz na dávkování a pravidelnost. Časem se může stát, že si budete chtít kratom dávat častěji a třeba ve vyšší dávce. To nedělejte protože postupem času se můžete dostat do problémů a pak skončit s kratomem nebude tak jednoduché.

Dodržujte dávkování nastavené na začátku a neberte to každý den :slight_smile:

No já co jsem koukala tak mi přišlo, že je návykový? Že by se po něm nemělo řídit, pracovat atd. To fakt někdo dobrovolně užívá a ještě za to platí? Díky, ale to fakt nechci. Mnohem lepší je lichořeřišnice a dračí krví a vitamínem C. Zlepší imunitu a celkové zdraví, takže je to můj každoroční zimní společník :slight_smile: .