LED do kuchyně - dobrý nápad?

Dobrý den, chtěli bychom do naší kuchyně přidat LED osvětlení a zvažujeme použít profil pro LED. Máte s nimi někdo zkušenost? Jaké jsou výhody a nevýhody jejich použití? Rádi bychom se dozvěděli více informací a názorů od těch, kteří s profily již pracovali. Děkujeme za vaše rady a zkušenosti.

Ono je LED a LED. Tady bych vlastně mohl začít a zase skončit. Jako my tam LED pásky máme jako podhledy a je to super. Teď ještě přemýšlíme, že koupíme nějakou Alza elektroniku a celkově to prostě ještě trochu nachytříme. Četl jsem tady ten článek právě o tom, jak funguje ta jejich elektronika a přijde mi to hodně šikovné.

My máme v kuchyni taky LED páek pod horními skříňkami a je to skvělý. Hlavně teď přes zimu, když je venku brzy tma a musím si v kuchyni svítit. My jsem teda měli už od výrobce vyfrézované drážky v horních skříňkách, takže jsme měli zadělání pásku jednodušší, ale můžeš si ho tam přidělat i dodatečně. Já si kuchyň taky pořád zlepšuju. Každou chvíli si koupím nové chňapky, utěrky, nebo misky třeba tady , nebo když někde vidím něco ve slevě :smiley: .